KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398659

nr 1239 8659

Sven Stålberg

(1893-1973), Sverige

Oljemålning, Sven Stålberg (1893-1973), Uppsalamotiv, signerad, -30. Olja på duk, 44x52

Kondition: skadad duk

Sven Stålberg, svensk bildkonstnär född 1893, död 1973.

Utrop:

400 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:54:58

Sven Stålberg

Läs mer om Sven Stålberg